O projektu

O projektu

Lokalita

Občanská vybavenost

Dostupnost

Kdo za vším stojí

Za vznikem Rezidence Polní 963 stojí stavební a developerská skupina, která disponuje bohatými zkušenostmi v oblasti architektonického návrhu, výstavby a prodeje developerských projektů již od roku 2010.

Výstavba navazuje například na úspěšný projekt Bužkovec resort s nájemními domy.

Rezidence Polní 963 představuje jedinečné oživení historického místa přetavené do luxusního pohodlného bydlení s klidem a kontaktem s přírodou.

 

Unikátní přeměna

Rezidence Polní 963 je bývalou zvláštní školou v Orlové, která byla dlouho neobývaná. Místní ji dobře znají jako sportoviště, kde se konaly sportovní i kulturní akce a představení. Developerská společnost provedla v plném rozsahu důkladnou renovaci tohoto objektu s cílem vytvořit moderní bytové a nebytové prostory a vrátit tomuto místu znovu život.

Součástí projektu je také výstavba jednopodlažních řadových domů s velkými terasami. Tato výstavba začne na podzim roku 2023.

V objektu se počítá také s pěti komerčními jednotkami. Pokud se chcete stát součástí týmu doplňkových služeb máte jedinečnou možnost realizovat Vaše nápady a projekty.

 

Top lokalita

Jednou z nejvýznamnějších výhod této rezidence je její ideální lokalita v příjemné části ožívajícího města Orlová. Výborně spojuje luxus, pohodlí, klid, kontakt s přírodou a zároveň širokou občanskou vybavenost města za zády.

V bezprostřední blízkosti resortu se nachází několik základních škol, středních škol a gymnázium. Na dosah jsou obchody s potravinami, supermarkety – např. Retail park Fastmall se sedmi prodejnami, úřady, banky, restaurace i nemocnice s poliklinikou.

Kousek od Orlové v Doubravě můžete navštívit DinoPark Ostrava. Naučná stezka z Orlové Vás zavede do blízkého lesoparku, k lesnímu dětskému hřišti, užít si můžete drink v restauraci nebo od jara do podzimu zhlédnout film v letním kině.

Originalitou města Orlová je také množství sportovišť a sportovních zařízení za bezkonkurenční ceny. Zahrajete si zde top tenis, badminton, fotbal, florbal, volejbal nebo vyzkoušíte lezeckou stěnu. Zabruslíte si i na ledě nebo na in-linech. Děti navíc mohou rozvíjet svůj umělecký a kreativní talent v Domě dětí a mládeže.

Skvělá občanská vybavenost

Gymnázium - 1 minuta chůze

Náměstí Orlová – 2 minuty chůze

Dům dětí a mládeže – 2 minuty chůze

Městská knihovna – 2 minuty chůze

Dům kultury a kino – 3 minuty chůze

Relax centrum Orlová – 3 minuty chůze

Letní kino - 10 minut chůze

Fotbalový stadion – 10 minut chůze

Tenisové kurty a 2 zimní haly – 10 minut chůze

Zimní stadion – 10 minut chůze

Lesní hřiště – 10 minut chůze

Lesní posilovna – 10 minut chůze

Skatepark – 10 minut chůze

FastMall – 4 minuty autem

Dinopark – 7 minut autem

Kozí Becirk – 8 minut autem

Restaurace Depo – 10 minut pěšky

Golf Lipiny – 10 minut autem

Mauglího stezka – 10 minut autem

Sportovní hala – 10 minut autem

Aquapark – 10 minut autem

Dojezdová vzdálenost

 • Ostrava – 16 minut autem
 • Havířov – 14 minut autem
 • Karviná – 14 minut autem
 • Frýdek Místek – 29 minut autem
 • Přípoj na dálnici směr Brno, Praha nebo Katovice, Warszava – 10 minut autem
 • MHD zastávka pro autobus do Ostravy, Karviné, Havířova, Bohumína, Frýdku Místku a Třince – 2 minuty chůze
 • Autobusové nádraží – 3 minuty autem
 • Chytání ryb a přírodní koupaliště u Kozího becírku – 8 minut autem
 • Relax a letní vyžití u Těrlické přehrady – 19 minut autem
 • Dinopark Ostrava – 7 minut autem
 • Beskydy – 35 minut autem

V rámci Orlové a okolí se pohodlně dostanete městskou hromadnou dopravou. Na delší trasy všemi směry využijete autobusové nebo vlakové spoje vedoucí přímo z města.

Z Orlové vede také několik zajímavých cyklostras, které navazují na trasy v okolních městech a dostanete se tak na kole klidně do Třince nebo do OC Nová Karolina.

Každodenní relax

Nově vysazené zelené plochy v samotné rezidenci dodávají místu svěžest a harmonii. Každý den Vás bude probouzet krásný výhled na blízký les a užijete si příjemné procházky a aktivity v přírodě.

V rámci objektu můžete využívat tři soukromé dvorečky a zahrádku pro relax a odpočinek. V bloku B je navíc je pro byty ve druhem a třetím patře, které nemají balkon nebo terasu, slunná krytá terasa se zázemím pro grilování, slunění a odpočinek.

V rezidenci najdete bistro, kde si při cestě domů můžete vychutnat kávu, zákusek, nebo se osvěžit místním pivem.

Rezidence Polní 963 nezapomíná ani na děti a počítá s dětským hřištěm, které bude vybaveno hracími prvky dle přání nájemníků.

Pro pracující rodiče dětí bude přímo v rezidenci k dispozici dětská skupina pro 24 dětí.