Standardy

Skvělé vybavení

Rezidence Polní 963 nabízí všem generacím 71 bytů o podlahové ploše od 16 m² po 120 m². Byty jsou vybavené kuchyňskou linkou a připravené k okamžitému nastěhování.

I nejmenší 1+kk byty disponují kompletně zařízenou kuchyní včetně lednice, myčky, mikrovlnky, sporáku a digestoře.

Celý objekt má energeticky úspornou třídu B a je vytápěný dálkovým horkovodem. Kvalitně zateplená fasáda a šestikomorová eurookna s trojskly minimalizují tepelné ztráty a tím snižují provozní náklady.

Vybrané jižní a jihozápadní byty mají klimatizační jednotky a ostatní byty jsou vybavené přípravou pro zjednodušenou dodatečnou instalaci.

V bloku B je pro byty ve druhem a třetím patře slunná krytá terasa se zázemím pro grilování. Všechny bytové jednotky mají k dispozici tři soukromé dvorečky a případně vlastní zahrádku pro relax a odpočinek.

Samozřejmostí budou sklepní a skladovací prostory, kolárna a kočárkárna.

 

Nadstandardní standardy 

Bytový komplex je již ve standardu zařízený moderním a kvalitním vybavením, které odráží nároky 21. století na estetiku, kvalitu materiálů a efektivního využití energie.

Podlahy s podlahovým vytápěním jsou opatřeny odolným a moderně vyhlížejícím vinylem s dekorem světlého dubu.

Interiérové dveře jsou provedeny v lakovaném bílém matu, který přidává prostorům svěží a čistý vzhled.

Černé doplňky a kliky dodávají interiéru kontrast a sofistikovaný vzhled.

Stěny jsou obloženy velkoformátovými obklady v imitaci šedého betonu a vnášejí tak prostoru industriální eleganci a moderní atmosféru.

LED osvětlení v interiéru i exteriéru přispívá k energetické úspoře a vytváří příjemnou atmosféru.

Velkoformátové zrcadlové plochy v interiéru dodávají prostorům světlo a vizuální rozšíření.

Okna jsou vyrobená z PVC s optimální šířkou profilů do 86 mm a středovým těsněním (MD), což zaručuje dokonalou tepelnou a akustickou izolaci a vysokou úroveň bezpečnosti.

 

Bezpečnost, stálý servis a pohodlné parkování

Rezidence Polní 963 tvoří uzavřený areál s nočním a denním režimem pod dohledem kamer, který přispěje k vaší bezpečnosti. Nájemníci mohou vstupovat s čipovými klíči přes hlavní vchod nebo využít boční trakt. Oba vstupy jsou přístupné autem. Zároveň z pohodlí každého bytu můžete dálkově otevřít návštěvě nebo oblíbenému kurýrovi s nákupem.

Společnost, která rezidenci provozuje, má na starosti veškerý servis a správu objektu. Pokud se něco pokazí, správce zajistí nezbytnou údržbu nebo opravu.

Bytový komplex nabídne bezproblémové parkovací stání a stanice s možností nabíjení elektroautomobilů.