Wellness – již brzy otevíráme!

Na-stavte se v novém privátním wellness

Již brzy otevíráme super vytuněné privátní wellness centrum pro maximálně 4 osoby s unikátní kombinovanou saunou (suchou, finskou, bio a infra), vířivkou, sprchou, ochlazovacím vědrem i sudem a relax zónou s lehátky a vodní postelí.

Načerpejte nové síly po náročném dni v práci, odpojte se od každodenního shonu a užijte si soukromí, pohodu a klid.

Pečujte o své vztahy a naplánujte si wellness pro Vás a Vaši milovanou polovičku, vemte do sauny Vaše děti a podpořte jejich imunitu, uspořádejte pánskou nebo dámskou jízdu a užijte si relax s přáteli.

Na-stavte se na jedinečný relaxační zážitek v našem privátním wellness centru!

 

Již brzy otevíráme!

Připravujeme pro Vás rezervační systém, aby vše perfektně klapalo a Vy jste mohli jen relaxovat v novém wellness centru!

Zrelaxujte tělo i mysl v naší unikátní sauně

Pravidelné saunování v naší kombinované sauně 4v1 obložené Kanadským jedlovcem Vás očistí, zrelaxuje, posílí imunitu, ale i pořádně nabije.

Dopřejte si odpočinek v klasické finské sauně s teplotou 75 až 90°C  nebo ve finské suché sauně s teplotou 95 až 100°C. Příjemná teplá záře solných cihliček v osvětlení dodá solné mikroklima, bude se Vám lépe dýchat a lépe se uvolníte.

Saunu jsme také vytunili o speciální saunová kamna s parním generátorem. Můžete tak svůj saunový rituál obohatit o aromatickou bio saunu.

Navíc jsou v sauně nainstalované dva top infrazářiče, které mají kompletní spektrum infračerveného záření s rychlým nástupem hloubkového prohřátí Vašeho těla.

Skvělý wellness zážitek umocní ambientní LED osvětlení a relaxační hudba.

Samozřejmostí je následné ochlazovací vědro, venkovní sud nebo sprcha. K relaxaci po sauně Vás uvolní pohodlná lehátka nebo luxusní vodní postel. Nezapomeňte také doplnit tekutiny a živiny vodou s citrónem  nebo něčím na zub v našem mini baru.

Sauna Vám pomůže k celkové očistě těla a detoxikaci. Teplo sauny přirozeně uvolní svaly, sniží napětí v těle a urychlí proces regenerace.

Pravidelné saunování posílí Váš imunitní systém, vyladí spánek, zlepší pružnost cév, sníží krevní tlak a podpoří lepší krevní oběh.

V neposlední řadě má sauna také omlazující účinky na tělo a pleť. Vaše pokožka bude po sauně prokrvená, jemnější a zářivější.

Vyzkoušejte na vlastním těle, na-stavte se na saunu!

 

Dejte si masážní lázeň

Prostornou vířivou whirlpool vanu s podsvícením a s 31 nerezovými tryskami pro Vaši kompletní masáž těla jsme pro Vás vybrali u top českého výrobce USSPA.

Vystřídáním 4 odlišných pozic během koupele, dosáhnete zrelaxování celého těla například po náročném sportovním výkonu. Intenzitu masáže si můžete plynule regulovat podle Vašich potřeb.

Teplá vířivá vana pozitivně ovlivní kvalitu Vašeho spánku, masážní vodní a vzduchové trysky pro promasírování Vám pomůžou od bolesti a uvolní ztuhlé svaly i klouby.

Pára zprůchodní dýchací cesty a hydromasáž může zatočit i s Vaší celulitidou, otoky a dokáže napnout povrch pokožky.

Zharmonizujte Vaše tělo i psychiku a na-stavte se na whirlpool!